Kontakt

Jak się skontaktować?

Chętnie udzielimy wszelkich informacji. Jeśli masz pytanie, napisz do nas na mlodziadsopole@gmail.com

Jeśli chcesz, abyśmy pomodlili się w Twojej intencji, poinformuj nas o tym na mlodziadsopole@gmail.com

 

Jeśli masz pytania natury teologicznej, szukasz terapii od uzależnień lub chciałbyś porozmawiać na jakikolwiek inny temat, możesz bezpośrednio skontaktować się z lokalnym pastorem, Sławomirem Wcisło. Napisz na slwc@wp.pl

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda nasze nabożeństwo, przeczytaj Pierwszy raz?

Pastor Sławomir Wcisło

Obecnie największą radość sprawia mi znajdywanie przyjaciół na wieczność – mówi pastor Sławomir Wcisło, służący w opolskim zborze od 2004 roku. 

Pastor Slawomir Wcisło ur. w 1963r. w Zabrzu, dzieciństwo spędził w Myszkowie, uczył się w Technikum Elektronicznym w Katowicach. W czasie studiów w Krakowie odbywanych na AGH (kierunek elektrotechnika) po wysłuchaniu serii wykładów biblijnych prowadzonych przez adwentystów zainteresował się prawdami przez nich głoszonymi, w szczególności nauką o drugim adwencie (powtórnym przyjściu Chrystusa). W 1989 r. rozpoczął swoją kaznodziejsko-pastoralną służbę. Od drugiej połowy 2003r. pracę tę wykonuje głównie na terenie Opolszczyzny.

Sławomir Wcisło o Bogu i o sobie.

„Cała Biblia jest pełna wspaniałych historii i i wspaniałych Bożych nauk. Gdybym miał wskazać moje ulubione historie to ze Starego Testamentu: byłaby to z pewnością historia Józefa i jego braci, druga o miłości Rut i Boaza, a z Nowego Testamentu, opowiadanie o sparaliżowanym, jego przyjaciołach i ich spotkaniu z Jezusem oraz kazanie Jezusa z góry błogosławieństw. Cudowne w tych historiach jest jak Bóg smutek przemienia w radość, a przegrane życie staje się życiem zwycięskim. Zmęczony jestem otaczającą nas zewsząd pozorną i fałszywą pobożnością. Dlatego nauki Jezusa z góry błogosławieństw mogę przyrównać do kubka orzeźwiającej wody po upalnym, znojnym dniu. Lubię też wyobrażać sobie na podstawie Bożych obietnic niezwykłą przyszłość zbawionych i spotkanie z Boskim  „barankiem” i „lwem” w jednej osobie.”

Adres:
ul. Żeromskiego 6
46-020 Opole
Kontakt telefoniczny:
+48 77 454 57 09
+48 885 995 294
Chcesz się spotkać osobiście?
Sprawdź jak dojechać do nas
tutaj.

Zapraszamy do kontaktu